Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Norveç konsolosluğu iletişim kanalları ve vize işlemleri ile ilgili bilgiler

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1973
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Norveç konsolosluğu iletişim kanalları ve vize işlemleri ile ilgili bilgiler Empty Norveç konsolosluğu iletişim kanalları ve vize işlemleri ile ilgili bilgiler

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Mayıs 08, 2019 7:36 am

  Norveç konsolosluğu iletişim kanalları ve vize işlemleri ile ilgili bilgiler burada

  Norveç konsolosluğu nerede yer alır? Güncel telefon numaraları nedir? Mesaileri hangi saat dilimi arasındadır? Hangi günlerde resmi tatil yapılır? Konsolosluktan nasıl randevu alınabilir? Ve benzeri onlarca sorunun detaylı yanıtı, norveckonsoloslugu.net içerisinde bulunabilir. Siteye giriş yapanlar, buradan Norveç konsolosluğu ile ilgili akıllarına takılan bütün sorulara tek tek yanıt alabilecektir.

  Site içerisinde özellikle Norveç vizesi alacaklara en iyi şekilde yardımcı olunur. Sitede vize başvurusu sırasında, yanınızda bulundurmanız gereken her evrak, açıkça belirtilmiştir. Ben de buradan sizlere bazı bilgiler vermek istiyorum. Öncelikle toplamda 3 adet biyometrik fotoğraf çektirmeniz gerekecektir. Bu fotoğraflardan bir adedi vize başvuru formuna konulacak biyometrik fotoğraftır. Diğer 2 biyometrik fotoğraf ise, evraklar arasında bulunmalıdır. Herhangi bir işte çalışıyor iseniz, son 3 aylık maaş bordronuzu da evraklar arasına koymayı unutmayınız.

   Forum Saati Salı Ara. 10, 2019 5:52 am