Çiçek Gibi Bir Dünya

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya

Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com

Admin
    Admin

Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com Empty Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com

Mesaj tarafından Admin Cuma Kas. 08, 2013 7:44 am

İnternet Sitesinin Adı : global-yurtdisi-egitim.com

Site Konusu - Site Başlığı : Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com

Domainin Register Edildiği Tarih : Haziran 2013

Global Yurtdışı Eğitim Firmasının Faaliyetlerine Başladığı Yıl : 1989

Site Hakkında Açıklamalar : Global-yurtdisi-egitim.com adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Bu site, Global Yurtdışı Eğitim Firmasının resmi internet sitesidir. Site aracılığı ile yurtdışı eğitim hakkında aklınıza takılan birçok soruya cevap alabileceksiniz.

Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, http://www.global-yurtdisi-egitim.com sitesine bağlanarak buradan bilgi toplayabilirsiniz.

Yurtdışı dil okulları, yurtdışında yer alan popüler okullar, yurtdışı eğitim programları, yurtdışında sertifika ve diploma programları, yaz okulları ile çok daha fazlası hakkında birçok değerli içerik sitede kendine yer bulmuştur. Site ziyaretçileri ayrıca en güncel yurtdışı eğitim haberlerini de takip edebilirler.

İletişim Bilgileri

İstanbul Yurtdışı Eğitim Merkezi İletişim Verileri

Adres: Dörtyüzlüçeşme Sok. Güneş Apt. No:2/2 Barbaros Bulv. Beşiktaş
    Telefon Numarası: 444 0 219
    Faks: 0212 327 51 30

Ankara Yurtdışı Eğitim Merkezi İletişim Verileri

Adres: Koru Mah. Ankaralılar Cad. 2562 Sok. Azatbey Sit. No:10 (Gordion AVM Yanı) Çayyolu
    Telefon Numarası : 444 0 219
    Faks: 0312 236 80 82

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 12:53 pm