Çiçek Gibi Bir Dünya

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya

Artık Bioxcin genesis kullanıyorum

Admin
    Admin

Artık Bioxcin genesis kullanıyorum Empty Artık Bioxcin genesis kullanıyorum

Mesaj tarafından Admin Cuma Haz. 13, 2014 11:56 am

Artık Bioxcin genesis kullanıyorum
    Merhaba ben dışarıda gezmeyi geceleri dışarı çıkmayı çok seven bir bayanım. Bakımlı olan birisiyim güzel bir görünüm kazanmak için uğraşıyorum sürekli olarak. Beğenilmek hoşuma gidiyor fakat ben saçlarımı beğenmiyordum. Saçlarım sürekli dökülüyor veya kırılıyordu. Bu durum hiç hoşuma gitmiyor beni çok üzüyordu. Birçok şampuan denedim ama istediğim sonuca ulaşamadım. Yine bir gün arkadaşlarıma sorunumu anlattım onlarda anlayışla karşılayıp bir şampuandan bahsettiler Bioxcin Genesis Şampuandı bu bir yakını kullanmış olan arkadaşım işe yaradığını gerçekten şaşırtıcı sonuçlar aldığını söylemişti. Biraz ikilemde kalsam da güvendiğim insanlardan biriydi oda ve sonraki gün eczaneye gidip Bioxcin Genesis Şampuan aldım kendime ve o aksam kullanmaya başladım. Kokusu güzeldi bitkisel ağır olmayan hoş bir kokuydu. İlk birkaç günde farkı hissetmeye başlamıştım ve evet gerçekten bu şaşırtıcı hatta inanılmazdı. Çünkü saçlarımdaki yağlanma problemi çözülmeye başlamıştı dökülmeler son bulmuştu. Kullanmaya heves ile devam ettim ve yağlanma problemimi de çözdüm bunu Bioxcin Genesis Şampuan ile yaptım. Artık saçlarım dökülmüyor veya yağlanmıyor eskisinden çok daha canlı ve güçlü duruyor.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:43 pm