Çiçek Gibi Bir Dünya

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya

telefon-dinleme.com - Casus Telefonlar

Admin
    Admin

telefon-dinleme.com - Casus Telefonlar Empty telefon-dinleme.com - Casus Telefonlar

Mesaj tarafından Admin Ptsi Tem. 22, 2013 1:15 pm

Site Adı : www.telefon-dinleme.com

Site Konusu : telefon-dinleme.com - Casus Telefonlar

Site Açılış Tarihi : Ekim ayı 2010 senesi

Site etiketleri : Telefon dinleme - Casus Cep telefonları - Casus Telefonlar - Telefon dinleme yazılımı - casus telefon - telefon-dinleme.com - casus cep telefonu uygulamaları - casus telefon yazılımları

Site Tanıtım Mesajı : telefon-dinleme.com sitesi, ziyaretçilerine casus telefon ürünleri hakkında bilgi sunan bir sitedir. Site içerisinde casus telefonlar ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlül veri kendine yer bulmuştur. Siteye girdiğiniz andan itibaren, karşınızda casus cep telefonları ile ilgili birçok bilgi görebileceksiniz. Casus cep telefonları hakkında bazı özet verileri buradan ben de sizlere aktarmak istiyorum.

Casus telefonlar, karşı tarafın telefon görüşmelerini dinlemek, arama kayıtlarını incelemek, mesajlaşma verilerini görmek ve karşı tarafın bulunduğu ortamın dış sesini dinlemek adına satın alınabilecek birer cep telefonu cihazlarıdır. Casus telefon cihazları satın almanız durumunda, karşı tarafın yaptığı tüm konuşmalar artık sizin bilginiz dahilinde olacaktır. Karşı taraf kimle konuştu, ne konuştu, ne zaman konuştu hepsini bilecek, duyacak, öğreneceksiniz.

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, ona bir casus telefon hediye ediniz. Ve yaptığı telefon görüşmelerini dinleyiniz. Eğer yaptığı görüşmelerde herhangi bir aldatma durumu duymaz iseniz, içiniz rahat edecektir. Casus telefonlar, sadece eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmeniz için değil, çocuğunuzun sizin arkanızdan gizli işler çevirip çevirmediğini öğrenmeniz için de önemlidir. Örneğin çocuğunuzun kötü kişilerle arkadaşlık kurduğunu düşünüyor ve bazı kötü yollara düştüğünü hissediyorsunuz. Ona bir casus telefon hediye edip, tüm görüşmelerini - mesajlaşmalarını öğrenmiş olacaksınız.

Casus cep telefonlarını, karşı tarafa hediye etmek zorunda da değilsiniz. Eğer dilerseniz, karşı tarafın cep telefonuna bir casus cep telefonu yazılımı - uygulaması yükleyerek de o kişinin tüm görüşmelerini dinleme şansı elde edebilirsiniz. Fakat burada ufak bir parantez açmak istiyorum ki, bazı cep telefonları casus telefon yazılımlarını desteklemeyebiliyor. Bu doğrultuda, karşı tarafın cep telefonu markasını öğreniniz. Ve bu cep telefonu markasının casus telefon uygulamasını destekleyip desteklemediğine telefon-dinleme.com sitesine girerek bakınız.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 5:38 am