Çiçek Gibi Bir Dünya

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER

  avatar
  Admin
  Admin


  Mesaj Sayısı : 2531
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER Empty Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER

  Mesaj tarafından Admin Ptsi Mart 13, 2023 8:02 am

  Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER

  Uzm. Dr. Enis BİÇERER, 1978 yılında Manisa'da doğdu. 1996 senesinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi'nin kazanan Biçerer, 2007-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığı Eğitimini tamamladı.

  Uzmanlık eğitimi sırasında Ağrı Tedavileri ile ilgilenmeye başlayan Uzm. Dr. Enis BİÇERER, GATA Haydarpaşa Ağrı Polikliniği‘nin kurulmasında ve çalışmasında görev aldı ve bu süreçte binlerce hasta tecrübesi yaşadı. Ozon Tedavisi üzerine de çalışan ve uzmanlık tezini “Deneysel sepsis modelinde ozon tedavisinin kan sitokin düzeylerine etkisi” konulu deneysel çalışmasıyla tamamlayan Biçerer, 2013 yılından itibaren özel sektörde çalışmaya başladı. Uzm. Dr. Enis BİÇERER, Proloterapi ve Nöral Terapi eğitimleri alarak ağrı tedavileriyle ilgili önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.

  Sağlık Turizmi üzerine çalışmaları olan Enis BİÇERER; 2014 yılında eşi Rabia BAŞAY BİÇERER ile birlikte Mediprima Medikal Turizm şirketini kurdu ve dünyanın her ülkesinden gelen hastalara tedavi hizmetleri sunmaya devam etti.

  Uzm. Dr. Enis BİÇERER'in hizmet verdiği başlıca branşlar şu şekildedir:

  Bel Fıtığı Tedavisi

  Ozon Tedavisi

  Migren Tedavisi

  Topuk Dikeni Tedavisi

  Bunların yanı sıra:

  ​ ​ Huzursuz Bacak Sendromu Tedavisi
  ​ ​ Kuyruk Sokumu Ağrısı ve Tedavisi
  ​ ​ Sırt Ağrısı Tedavisi
  ​ ​ Zona Tedavisi
  ​ ​ Karpal Tünel Sendromu ve Tedavisi de sunmaktadır.

  Uzm. Dr. Enis BİÇERER, kronik ağrılar konusundaki yaklaşımı ile büyük beğeni toplamaktadır. Ağrıları ağrı kesicilerle baskılamak yerine bu ağrıları oluşturan nedenleri tedavi eden BİÇERER, tek bir tedavi yöntemine bağlı kalmadan çokça sayıda yöntemi bir arada uygulamaktadır. Kronik ağrılardaki başarı oranı oldukça yüksek olan Uzm. Dr. Enis BİÇERER 2015 yılından itibaren kendi özel kliniğini açarak hastalarına Ağrı Tedavi Merkezi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

  Randevu ve Bilgi İçin:

  Uzm. Dr. Enis BİÇERER

  Web: www.enisbicerer.com

  E-Mail: info@enisbicerer.com

   Forum Saati Perş. Haz. 08, 2023 4:45 am