Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1973
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri Empty Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Tem. 17, 2019 12:12 pm

  Site ismi : Yayin.com.tr

  Site hakkında başlık : Tv hosting - ip kamera canlı yayın ve radyo hosting hizmetleri

  Domain kayıt tarihi : Mart 2014

  Site hakkında açıklamalar : Yayin.com.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, ihtiyacınız olan çok sayıda farklı hosting hizmetini alma şansınız olacaktır. Siteye giriş yapanlar, burada; tv hosting , radyo hosting, web hosting, video hosting, sanal sunucu, kiralık sunucu ve canlı yayın sunucu çözümleri ile karşı karşıya kalabilir.

  Siz de ip kamera canlı yayın ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına, yayin.com.tr adresinden yararlanınız.

  Tam 10.000 kbps yayın kalitesi, otomatik yayın desteği, zamanlanabilir playlist, mobil destekli player ve yine mobil destekli canlı yayın, sosyal medyada ortak yayın gibi özellikler ile çok daha fazlası, buradaki tv hosting çözümlerinde sizleri bekliyor olacak.

  Radyo hosting denildiği zaman ülkemizde akla gelen ilk adreslerden biri, yayin.com.tr adresidir. Buradan en avantajlı fiyatlarla dilediğiniz radyo hosting çözümünü satın alma şansı bulabileceksiniz.

  Yayin.com.tr platformunun en sevilen özelliklerinden birisi de, 7 gün 24 saat sunduğu teknik destek hizmetidir. Firma aracılığıyla, gerek hizmet öncesi, gerekse de hizmet sonrası kesintisiz destek alma fırsatınız olacaktır.

   Forum Saati Salı Ara. 10, 2019 6:05 am