Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  Mısır vizesi almadan önce Misirvize.net adresine girmenizi öneriyoruz

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1973
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  Mısır vizesi almadan önce Misirvize.net adresine girmenizi öneriyoruz Empty Mısır vizesi almadan önce Misirvize.net adresine girmenizi öneriyoruz

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Mayıs 08, 2019 7:13 am

  Mısır vizesi almadan önce Misirvize.net adresine girmenizi öneriyoruz

  Herkese selamlar. Bugün Mısır vizesi nasıl alınır diyenler için altın değerinde bilgilerin bir araya getirildiği bir internet adresi tanıtmak istiyorum. Bu internet adresi ile birlikte, Mısır vizesi alım sürecinde çok işinize yarayacak bilgiler edinme şansınız olacaktır. Ben de buradan vize işlemleri hakkında bazı kritik veriler paylaşacağım.

  Öncelikle yaşınız 17 ve altında ise, ya da 45 ve üzerinde ise Mısır vizenizi, sınır kapılarından alma şansınız bulunmaktadır. 17-45 yaş arasındaki kişilerin ise, Mısır konsolosluğu üzerinden vize başvurularını iletmeleri gerekecektir.

  Mısır vizesi için yapacağınız başvurudan yaklaşık 15 gün sonra, sonuç açıklanmaktadır. Eğer evraklarınızda herhangi bir eksiklik yok ise, zaten sonucun olumsuz sonuçlanması çok zordur. Fakat başvuru formlarında yapılacak en ufak bir hata, red cevabı almanıza sebep olabilir. Bu bağlamda, gerekli formları doldururken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

   Forum Saati Salı Ara. 10, 2019 4:59 am