Çiçek Gibi Bir Dünya

Çiçekleri seven herkes buraya


  İngiltere vizesi almak isteyenler ingilizkonsoloslugu.com 'dan yararlanabilir

  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1967
  Kayıt tarihi : 20/07/13

  İngiltere vizesi almak isteyenler ingilizkonsoloslugu.com 'dan yararlanabilir Empty İngiltere vizesi almak isteyenler ingilizkonsoloslugu.com 'dan yararlanabilir

  Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mayıs 04, 2019 7:02 am

  İngiltere vizesi almak isteyenler ingilizkonsoloslugu.com adresindeki bilgilerden yararlanabilir

  İngiltere'ye öğrenci olmak için, çalışmak için ya da sadece gezi amacıyla gidenler için farklı farklı vize türleri bulunmaktadır. Aile ziyareti vizesi, ticari vize, turistik vize ve benzeri vize türleri hakkında fikir edinmek isterseniz, bu konuda ingilizkonsoloslugu.com adresinden yararlanabilirsiniz.

  İngiltere konsolosluğu linkine tıkladığınız takdirde, karşınıza online vize başvuru formlarından tutun, konsolosluk iletişim kanallarına, vize türlerinden vize ücretlerine kadar pek çok sayıda bilgi çıkar.

  İngiltere vizesi almadan önce, nasıl bir vize başvuru formu doldurmanız gerektiğini öğrenmek isterseniz, bu konuda ingilizkonsoloslugu.com sitesine giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde, vize alırken ne gibi konulara dikket etmeniz gerektiği de anlatılmıştır.

  İngiltere'de 6 aylığına kalacak iseniz, vizenizin ücreti 113 dolar olacaktır. Eğer 2 yıllık kalmayı düşünüyorsanız bu durumda 429 dolar ödemeniz yeterli olur. 5 yıllık ücret ise 780 dolardır.

   Forum Saati Salı Kas. 19, 2019 9:24 am